Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla;

Mokyklos adresas: J. T. Vaižganto g. 44, LT-20177 Ukmergė;

Įmonės kodas: 1903 42499
Telefonai: (8-340) 65290, (8-340) 65025; 

Faksas: (8-340) 65290;

El. paštas:

 

 

struktura.jpg

 

 

UKMERGĖS DUKSTYNOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2016-2017 MOKSLO METŲ PEDAGOGŲ SĄRAŠAS

 

Eil Nr.

Vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

Kvalifikacinė kategorija, metai

1.       

Adamonienė Kristina

Istorija,

ekonomika

Vyr. mokytoja, 2010 m.

2.       

Amankavičienė Daiva

Anglų klb.

Metodininkė, 2007 m.

3.       

Arieškienė Daiva

Matematika

Vyr. mokytoja, 1996 m.

4.       

Atkočiūnienė Danutė

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja 1998 m.

5.       

Augustinavičienė Elvyra

Lietuvių   klb.

Metodininkė, 2002 m.

6.       

Augustinienė Edita

Vokiečių klb.,

rusų klb.

Metodininkė, 2004 m.

Vyr. mokytoja, 2016 m.

7.       

Blažinskienė Julija

Choreografija

Vyr. mokytoja, 1995 m.

8.       

Buklienė Diana

Pradinis ugdymas,

rusų klb.

Metodininkė, 2012  m.

9.       

Dikienė Zita

Dailė,

Technologijos

Metodininkė, 1999 m.

Vyr. mokytoja, 2016 m.

10.   

Dūdienė Lina

Anglų klb.

Vyr mokytoja, 2012 m.

11.   

Džiovalienė Neringa

Anglų klb.

Metodininkė  2014 m.

12.   

Firstova Laima

Biologija

Metodininkė, 1998 m.

13.   

Gelūnienė Rita

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 1999 m.

14.   

Glasinskienė Daiva

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2001 m.

15.   

Grinienė Alvyda

Geografija

Vyr.  mokytoja, 1997 m.

16.   

Griniuvienė Rita

Matematika

Metodininkė, 2011 m.

17.   

Grybienė Žydra

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2012 m.

18.   

Gudonienė Eglė

Anglų klb.

Vyr mokytoja, 2012  m.

19.   

Gumbaragienė Indrė

Psichologė

Prad. kl. vyr. mokytoja, 1999 m.

20.   

Jablonskienė Daiva

Technologijos

Vyr. mokytoja, 2010 m.

21.   

Kaušylienė Aistė

Anglų klb.

Vyr. mokytoja, 2011  m.

22.   

Kavaliauskas Zenonas

Technologijos

Metodininkas, 2002 m.

23.   

Keturkienė  Lina

Anglų klb.

Vyr mokytoja, 2012 m.

24.   

Komarovienė Edita

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2014 m.

25.   

Lapinskienė Airūna

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2001 m.

26.   

Liumparienė Daiva

Direktorė

Anglų klb.

II vadybinė, 2003 m.

Metodininkė, 2005 m.

27.   

Lučanova Leonora

Dir. pav. ugdymui

Etika,

Rusų klb.

II vadybinė, 2003 m.

Metodininkė, 2003 m.;

Vyr. mokytoja., 2005 m.

28.   

Markauskienė Violeta

Bibliotekininkė, Popamokinės veiklos organizatorė

Vyr. mokyt. prad. kl., 2002 m.

29.   

Martikonis Vitalijus

Kūno kultūra

Metodininkas, 2015 m.

30.   

Mauricas Dainius

Logopedas,

 spec. pedagogas

Metodininkas spec. pedagogas-logopedas, 2010 m.

31.   

Mickuvienė Bronė

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2003 m.

32.   

Minkštimienė Violeta

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 1999 m.

33.   

Misiūnienė Laimutė

Anglų klb.

Metodininkė, 2006 m.

34.   

Noreikienė Ramutė

Dailė

Vyr. mokytoja, 2007 m

35.   

Nugarienė Skirmutė

Rusų klb.

Vyr. mokytoja, 1997 m.

36.   

Orlovienė Izolda

Matematika

Vyr. mokytoja, 1997 m.

37.   

Pažėrienė Asta

Socialinė pedagogė

Vyr. soc. pedagogė,  2005 m.

38.   

Pulkauninkienė Vida

Istorija,

Pilietiškumo pagrindai

Metodininkė, 1998 m.

39.   

Rabazauskienė Vilma

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2009 m.

40.   

Rakickienė Angelė

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 1999 m.

41.   

Ramoškaitė Žydronė

Informacinės technologijos

Vyr. mokytoja, 2002 m.

42.   

Raugevičiūtė Loreta

Kūno kultūra

Vyr. mokytoja, 2005 m.

43.   

Retienė Vilma

Muzika

Vyr. mokytoja, 2005 m.

44.   

Ryliškienė Jolanta

Pradinis ugdymas

Metodininkė, 2015 m.

45.   

Rudminienė Nijolė

Pradinis ugdymas

Vyr . mokytoja, 1996 m.

46.   

Ruškienė Virginija

Fizika

Vyr. mokytoja, 2005 m.

47.   

Stuknienė Genovaitė

Lietuvių klb.

Metodininkė, 2009 m.

48.   

Šemeta Paulius

Žmogaus sauga

Mokytojas,  2005 m. 

49.   

Tuškevičienė Vida

Tikyba

Vyr. mokytoja, 2005 m.

50.   

Usavičienė Milda

Lietuvių klb.

Vyr. mokytoja, 2004 m.

51.   

Usonienė Edita

Dir. pav. ugdymui

Etika

II vadybinė, 2010 m.

Vyr. mokytoja, 2003 m.

52.   

Valaišienė Svajūnė

Anglų  klb.

Vyr. mokytoja, 2008 m.

53.   

Volungevičienė Virginija

Matematika

Metodininkė, 2011 m.

54.   

Žemaitytė Rasa

Lietuvių klb.

Vyr. mokytoja, 2013 m.

 

Nepagrindinė darbovietė

 

 

55.   

Balžekienė Edita

Biologija

-

56.   

Kavaliauskė Miglė

Informacinės technologijos

Vyr. mokytoja, 2011 m.

57.

Kriaučiūnienė Daina

Muzikinis akomponavimas

Metodininkė, 2012 m.

58.   

Lilija Pakonienė

Informacinės technologijos

Vyr. mokytoja, 2009 m.

59.   

Šalaviejienė Jurgita

Chemija

Metodininkė, 2013 m.

59.   

Verbickas Regimantas

Kūno kultūra

Metodininkas, 2004 m.